- Reklama -NikeNike

Oto studyjny lookbook z jesienno zimową kolekcją visvim

Ledwo co kilka postów temu prezentowaliśmy Wam obszerny edytorial z jesienno zimową kolekcją visvim, a już mamy dla Was kolejną partię materiałów wizualnych. Na ekranach swoich urządzeń zobaczycie zestaw studyjnych fotografii, które dadzą Wam lepszy podgląd na nadchodzące nowości tej japońskiej marki.

Tak jak wspominaliśmy poprzednio, Hiroki Nakamura zaprojektował dla nas szereg rozwiązań jeśli chodzi o odzież wierzchnią. Znajdziecie tu chociażby marynarki, rozmaite płaszcze różniące się długością i materiałami, kurtki parki, baseballówki oraz pozycje inspirowane tradycyjną japońską odzieżą. Do tego dochodzą kamizelki, bezrękawniki oraz katany.

Oprócz odzieży wierzchniej znajdziemy tu również dzianiny, koszule, bluzy oraz koszulki. Wszystko utrzymane w stylistyce vintage i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nasze zestawy możemy dopełnić zarówno jeansami, jak i spodniami z materiału. Spora cześć z nich wzorowana jest na odzieży roboczej. Kropką nad i wydaje się być kolekcja butów.

Nowości zaprezentowane przez visvim znajdziecie w ich sklepie online, ale polecamy najpierw zapoznać się z dołączoną galerią zdjęć. Pojawią się one również w najlepszych streetwearowych sklepach w całej Europie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: