- Reklama -Nike Black FridayNike Black Friday
Strona głównaStylSportswearHiroki Nakamura i jego visvim uruchamiają sportową linię odzieży i akcesoriów

Hiroki Nakamura i jego visvim uruchamiają sportową linię odzieży i akcesoriów

Hiroki Nakamura i jego marka Visvim znane jest z niesamowitego kosztu i wysokiej jakości produktów, które stylistycznie nawiązują do klasycznej Americany, odzieży roboczej i rdzennych mieszkańców różnych części świata. Jednak zakres ich inspiracji i dzielności nie zamyka się na odzież do codziennego użytku, ponieważ wchodzą (dość zaskakująco) w odzież do uprawiania sportu, zarówno wewnętrz, jak i na zewnątrz.

Linia Visvim Sport, bo o niej tu mowa, w pierwszym dropie będzie obejmowała zaledwie kilka pozycji. Będzie do koszulka na ramiączkach, t-shirty oraz dwa rodzaje szortów. Obok tego japoński brand dostarcza nam lekką kurtkę oraz buty. Wszystkie propozycje są zabarwione na czarno.

Hiroki ze względu na to, że nie lubi śliskości w dotyku syntetycznych tkanin, zdecydował że jego odzież będzie wykonana z czegoś zdecydowanie innego. Sportowa linia została wykonana z wełny pochodzącej z Nowej Zelandii, która była używana w tradycyjnej odzieży sportowej. Zapewniając funkcjonalne elementy, takie jak oddychalność, wygoda i szybkoschnąca, wełniana tkanina została wykorzystana do prostych, minimalistycznych, ale funkcjonalnych sylwetek.

Pomimo, że większość kolekcji została wyprodukowana z naturalnych tkanin, kurtka GORE-TEX® SHAKE DRY nadal wykorzystuje nylon i inne podobne rozwiązania. Natomiast buty FKT Runner wykonane są z japońskiej tkaniny bawełniano-nylonowej, a cholewka z włoskiej i szwedzkiej skóry bydlęcej.

Zapoznaj się z poszczególnymi propozycjami na dołączonych poniżej fotografiach, a nowości z linii Visvim Sport szukaj w ich sklepie online. Z czasem będą osiągalne również w najlepszych streetwearowych sklepach w Europie.

lookbook Visvim Sport line su21 1 lookbook Visvim Sport line su21 2 lookbook Visvim Sport line su21 3 lookbook Visvim Sport line su21 4 lookbook Visvim Sport line su21 5 lookbook Visvim Sport line su21 6 lookbook Visvim Sport line su21 7 lookbook Visvim Sport line su21 8 lookbook Visvim Sport line su21 9 lookbook Visvim Sport line su21 10 lookbook Visvim Sport line su21 11 lookbook Visvim Sport line su21 12 lookbook Visvim Sport line su21 13 lookbook Visvim Sport line su21 14 lookbook Visvim Sport line su21 15 lookbook Visvim Sport line su21 16 lookbook Visvim Sport line su21 17 lookbook Visvim Sport line su21 18

- Reklama -Nike Black Friday
- Reklama -Nike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: