- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearWacko Maria x Carhartt WIP tworzą kolekcję z punkową stylistyką dodaną do...

Wacko Maria x Carhartt WIP tworzą kolekcję z punkową stylistyką dodaną do odzieży roboczej

Wacko Maria x Carhartt WIP tworzą kolekcję z punkową stylistyką dodaną do odzieży roboczej. W dalszej części wpisu znajdziecie zestaw lookbookowych zdjęć z nadchodzącymi nowościami.

Wacko Maria to streetwearowy brand z Kraju Kwitnącej Wiśni, który swoje początki datuje na 2005 rok. Za jego startem stoją byli piłkarze japońskiej ligi Keiji Ishizuka oraz Atsuhiko Mori.

Wszystkim znany Carhartt WIP tworzy 18-częściową kolekcję, w której kultowe elementy z ich oferty zostały zinterpretowane przez tokijską markę. Brand z Kraju Kwitnącej Wiśni, który został założony już w 2005 roku przez byłych piłkarz japońskiej ligi Keiji Ishizuka oraz Atsuhiko Mori, sięga po dobrze znane elementy i motywy. Mowa tu o wzorze w lamparcie cętki oraz wyszywane czarne litery.

Ten pierwszy motyw pojawia się w głównej mierze na kurtce roboczej. Pojawia się również rozpinanej kurtce z kapturem od wewnątrz oraz na koszuli na kołnierzach i klapach od kieszeni. Do tego dochodzą klasyczne bluzy i koszulki z malutkim logotypem na piersi. Uzupełnieniem kolekcji wydają się być spodnie Skate Pant oraz klasyczne czapki na zimę.

Po zapoznaniu się z poniższą galerią możecie zacząć szykować się do premiery. Nowości z kolekcji Wacko Maria x Carhartt WIP pojawią się w ich sklepie online już 10 października.

lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 1 lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 2 lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 3 lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 4 lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 5 lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 6 lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 7 lookbook wacko maria x carhartt wip fw20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: