- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearMilitarna stylistyka w najnowszej wiosenno letniej kolekcji Wisdom

Militarna stylistyka w najnowszej wiosenno letniej kolekcji Wisdom

Ten wpis posłuży nam do tego by zapoznać Was z wiosenno letnią kolekcją marki WISDOM. Ten tajwański brand ponownie sięga po funkcjonalny futuryzm, z którego są zresztą znani.

Trochę wstyd się przyznać, ale markę Wisdom poznaliśmy dopiero w zeszłym roku, ale z miejsca wpadła nam w oko. To już kolejny raz kiedy bierzemy ich lookbook i wrzucamy do naszego magazynu, no ale co się dziwić jak uwielbiamy militarną stylistykę.

W najnowszej kolekcji tajwański brand w dalszym stopniu jest zaangażowany w tworzenie funkcjonalnej współczesnej odzieży, która zaspokoi przyszłe potrzeby. To co było ważne przy nowej kolekcji to mobilność, wygoda i zwinność. Stosując wycinanie 3D, techniki zorientowane na detale i funkcjonalne tkaniny, wprowadzili na rynek serię wyrafinowanych projektów.

Kolekcję zdominowały bojówki i utylitarne kurtki z wieloma kieszeniami, ale bok tego widzimy również longsleeve’y, bluzy oraz szorty cargo. Projektanci w nowej kolekcji zdecydowali się postawić karty na odcienie militarnej zieleni, beżu, a także granatu, czerni i szarości.

Zatem obadaj poniższą galerię i jeśli coś Wpadnie w oko to szukaj tego w internetowym sklepie WISDOM.lookbook wisdom ss20 1 lookbook wisdom ss20 2 lookbook wisdom ss20 3 lookbook wisdom ss20 4 lookbook wisdom ss20 5 lookbook wisdom ss20 6 lookbook wisdom ss20 7 lookbook wisdom ss20 8 lookbook wisdom ss20 9 lookbook wisdom ss20 10 lookbook wisdom ss20 11 lookbook wisdom ss20 12 lookbook wisdom ss20 13 lookbook wisdom ss20 14 lookbook wisdom ss20 15 lookbook wisdom ss20 16 lookbook wisdom ss20 17 lookbook wisdom ss20 18 lookbook wisdom ss20 19 lookbook wisdom ss20 20

 

 

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: