- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook z kolaboracją HUF x Spitfire (Jesień / Zima 2018)

Lookbook z kolaboracją HUF x Spitfire (Jesień / Zima 2018)

Tym wpisem wybieramy się na Zachodnie Wybrzeże Stanów by zapoznać Was z najnowszą kolaboracją na linii HUF x Spitfire. Poniżej znajdziecie nieduży materiał w postaci zestawu fotografii tworzących swego rodzaju lookbook.

Kolaboracja pomiędzy streetwearową marką, która korzenie ma w skateboardingu z marką, która zajmuje się kółkami do desek to naturalny i organiczny projekt, któremu kibicujemy. W ramach ich wspólnej kolekcji w sprzedaży pojawią się między innymi bluzy z kapturem, sweterki i longsleeve’y, a także koszulki i lekkie kurtki. Do tego dochodzą czapki i różnego typu akcesoria.

Prezentowana poniżej kolekcja HUF x Spitfire pojawi się w sprzedaży w internetowym sklepie kalifornijskiej marki już 20 września bieżącego roku.

lookbook HUF x Spitfire-1 lookbook HUF x Spitfire-2 lookbook HUF x Spitfire-3 lookbook HUF x Spitfire-4 lookbook HUF x Spitfire-5 lookbook HUF x Spitfire-6 lookbook HUF x Spitfire-7 lookbook HUF x Spitfire-8 lookbook HUF x Spitfire-9 lookbook HUF x Spitfire-10 lookbook HUF x Spitfire-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: