- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylStreetwearLookbook z kolekcją KITH x Carbone

Lookbook z kolekcją KITH x Carbone

Butik oraz marka odzieżowa KITH jest chyba w stanie ogarnąć dobrą kolaborację praktycznie z każdym a co więcej wcale nie trzeba być w odzieżowej branży a potwierdzeniem tych słów jest stosunkowo świeża współpraca z knajpą Carbone.

Dzięki temu połączeniu sił w akcji możemy zobaczyć lookbook w postaci zdjęć wykonany w restauracji. Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to duży nacisk położono na t-shirty, dostępne w białym i czarnym wariancie kolorystyczny. Ponadto są one wyposażone w standardowe logo KITH i napis Carbone składający się z wielkich liter. Oprócz tego, znajdziemy tutaj jeszcze bluzy typu hoodie oraz lonsgleeve’y.

Po więcej informacji uderzajcie na oficjalną stronę internetową KITH.

Lookbook z kolekcja KITH x Carbone1 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone2 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone3 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone4 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone5 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone6 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone7 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone8 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone9 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone10 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone11 Lookbook z kolekcja KITH x Carbone12

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: