Teraz udajemy się na „małą” wyprawę do Australii, gdzie firma Zanerobe promuje swoje najnowsze „dziecko” a dokładnie wiosenno-letnią kolekcję, która na rynku funkcjonuje pod nazwą Solar. Oprócz samych ciuchów, w akcji zobaczymy jeszcze lookbook w postaci zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki, warto dodać, że jest on dość obszerny i różnorodny, także raczej każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na pierwszy ogień idą kurtki, wyposażone raczej w jednolite i stonowane kolory jak czerń, granat czy oliwka. Do tego dochodzą klasyczne bluzy z kapturem, koszulki czy spodnie. Uzupełnieniem stawki są koszule z długim rękawem i czapki.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tych produktów jak i samej marki to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Zanerobe.

zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-1 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-2 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-3 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-4 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-5 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-6 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-7 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-8 zanerobe-2016-spring-summer-solar-collection-9

Reklama
air jordan