- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtOto kolejne trzy prace Ludo w Paryżu

Oto kolejne trzy prace Ludo w Paryżu

Ludo, francuski artysta, którego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Ludovic Vernhet, raz jeszcze wybrał się na ulice swojego rodzinnego Paryża i pozostawił po sobie trzy nowe prace.

Dwa ostatnie dzieła widzieliście w grudniu, ale jak się teraz okazuje to był tylko wstęp do kolejnych działań. W proteście przeciwko autodestruktywnemu wykorzystywaniu natury przez współczesne społeczeństwo, Ludo tworzy prace, w których przemoc i elegancja mają wzbudzać szacunek i pokorę. I tym razem było podobnie.

Na dołączonych poniżej fotografiach znajdziecie charakterystyczne biało szare prace ożywione jaskrawą zielenią.

Pierwsza z nich przedstawia karabin snajperski zmiksowany kwiatem tulipana. Z kolei druga przedstawia dwa roboty / androidy, które trzymając w ręce zielone jabłko mogą przywodzić na myśl biblijne postacie Adama i Ewy. Na zdjęciu tytułowym widzicie pracę numer trzy, na której widzimy ludzką głowę przedstawioną jak… ananas. To jednak nie koniec, ponieważ postać na nos długi jak Pinokio, na którym siedzą ptaki. Praca powstała przy okazji Nowego Roku i została podpisana zapytaniem: 2021? everything’s gonna be alright?!

ludo mural grudzien 2020 1 ludo mural grudzien 2020 2 ludo mural grudzien 2020 3 ludo mural grudzien 2020 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: