- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtLudo maluje murale „REBOOT” na ścianach w Bejrucie

Ludo maluje murale „REBOOT” na ścianach w Bejrucie

Francuski artysta Ludo w ostatnim czasie wybrał się do Bejrutu w Libanie. W mieście zniszczonym wielkim wybuchem stworzył serię murali zatytułowaną „REBOOT”.

Seria murali w stolicy Libanu powstała we współpracy Art of Change Global. Podczas ich powstawania miasto musiało się zmagać z problemami związanymi z wojskiem, policją, protestami, pożarami, wirusami i innymi trudnymi okolicznościami.

Ludovic Vernhet, bo tak nazywa się francuski artysta, namalował dzieła, w których łączy świat roślin i zwierząt z naszym technologicznym wszechświatem. Artysta godzi te dwoistości poprzez tworzenie organizmów hybrydowych.

Na ścianach w w Bejrucie widzimy między innymi wielki kwiat z łodygą powstałą z drutu kolczastego oraz drzewo ma biomechanicznych nogach. Ciekawym dziełem jest również strzykawka wypuszczająca zielone serce powstałe z soków uzyskanych z bukietu róż.

Na dołączonych do tego wpisu zdjęciach możecie przyjrzeć się dokładniej całej serii murali Ludo „Reboot”.

ludo reboot beirut lebanon 1 ludo reboot beirut lebanon 2 ludo reboot beirut lebanon 7 ludo reboot beirut lebanon 3 ludo reboot beirut lebanon 8 ludo reboot beirut lebanon 4 ludo reboot beirut lebanon 5 ludo reboot beirut lebanon 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: