- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaMuzykaMac Miller nie żyje. Raper zmarł niespodziewanie w wieku 26 lat

Mac Miller nie żyje. Raper zmarł niespodziewanie w wieku 26 lat

Dziś kolejny smutny dzień dla branży muzycznej. Zmarł amerykański raper Mac Miller. Zgon 26 letniego artysty z Pittsburgha stwierdzono 7 września.

Co było przyczyną śmierci i jak zmarł Mac Miller? Niestety raper najprawdopodobniej przedawkował narkotyki, z którymi miał już problemy w minionych latach. Strona TMZ donosi, że policja znalazła Millera około południa w piątek w jego domu w San Fernando Valley, gdzie został uznany za zmarłego. Władze zostały powiadomione przez znajomego, który zadzwonił na telefon 911 z domu Millera.

Mac (jego pełne imię to Malcolm McCormick) w ostatnim czasie miał spore problemy z nadużywaniem substancji odurzających. W maju tuż po zerwaniu z Arianą Grande rozbił auto na słupie. Został oskarżony o jazdę pod wpływem i podwójne przekroczenie prędkości. Po majowym incydencie Ariana wysłała tweeta „Proszę, uważaj na siebie”. Para spotykała się przez dwa lata, a Ariana przyznała później, że powodem ich rozstania była słabość rapera do alkoholu i narkotyków.

W zeszłym miesiącu Mac Miller wydał płytę Swimming z 13 kawałkami, na których gościnnie pojawiają się Thundercat, Syd oraz Snoop Dogg. Wypuścił również pierwszy singiel i teledysk o tytule Self Care, który mógł być pierwszym sygnałem o jego rychłej śmierci. Miller miał ruszyć w trasę koncertową w przyszłym miesiącu.

Pozostanie po nim bogata dyskografia i tysiące fanów na całym świecie.

R.I.P. Mac Miller

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: