- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepymaharishi otwiera pierwszy sklep poza Wielką Brytanią!

maharishi otwiera pierwszy sklep poza Wielką Brytanią!

Brytyjski streetwearowy brand maharishi wybrał Nowy Jork na pierwsze miasto poza Wielką Brytanią, w którym stworzyli swój nowy sklep stacjonarny. W dalszej części wpisu zapoznacie się ze szczegółami i zobaczycie zdjęcia z wnętrza sklepu.

Brand o mocno militarnym klimacie zdecydował się postawić na dwupoziomowy sklep, który powstał w starym lofcie w jednym z budynków w Wielkim Jabłku. We wnętrzu nowej stacjonarki wszystkie regały, półki i wieszaki zostały zdominowane przez jasne drewno z dodatkowym podświetleniem. Sosnowe sklejki pozostały nietknięte, natomiast pozostałe elementy pomalowano na ciemny kontrastowy kolor lub umieszczono na nich wzór kamuflażu.

Przedstawiciele streetwearowej marki z Wielkiej Brytanii współpracowali z nowojorskimi studiem architektonicznym Abruzzo Bodziak, aby wspólnie wprowadzić w życie swoją wizję, w której mocno inspirowali się japońskimi ogrodami i magazynami zaopatrzenia wojskowego. Nawiązali również do historycznych sklepów z Nowego Jorku, w których mogliśmy widzieć szafki stojące od podłogi aż po sufit.

maharishi NYC
38 Lispenard St.
New York, NY 10013

maharishi nyc store 1 maharishi nyc store 2 maharishi nyc store 3 maharishi nyc store 4 maharishi nyc store 5 maharishi nyc store 6 maharishi nyc store 7 maharishi nyc store 8 maharishi nyc store 9 maharishi nyc store 10 maharishi nyc store 11 maharishi nyc store 12 maharishi nyc store 13 maharishi nyc store 14

Zdjęcia pochodzą z magazynu Highsnobiety

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: