- Reklama -NikeNike

Maharishi projektuje konopne Reebok LT Court

Ledwo zaprezentowaliśmy kolekcję Blind Flying Masters od maharishi, a już mamy dla Was ich kolejny specjalny projekt. Przed Wami unikatowe wydanie Reebok LT Court Hemp.

Jako świadectwo nieustannych wysiłków brytyjskiej marki w produkowaniu etycznej, trwałej i przyjaznej dla środowiska odzieży, na sklepowych półkach pojawi się unikatowa propozycja od sportowego giganta Reebok. Chodzi o model LT Court Hemp.

Konopie należą do jednej z najbardziej wszechstronnych, odpornych i zaawansowanych rodzin roślin na Ziemi, co czyni je szczególnie ważnymi dla streetwearowego brandu. Jest to mocne włókno naturalne, które jest odporne na szkodniki, dzięki czemu zmniejsza jego zależność od mas szkodliwych pestycydów. Po zebraniu, ich rozłożone korzenie wzbogacają i wzmacniają glebę, w której rosły.

Cholewki wspomnianych butów wykonano z konopnego płótna w jasnym beżowym odcieniu. Miękka wyściółka frotte w ciemnooliwkowym odcieniu zapewnia komfort przez cały dzień. Wszystko to zostało postawione na postarzanej, pożółkłej podeszwie, co nadało projektowi stylistyki vintage.

Premiera butów odbędzie się w ich sklepie online już 28 października. Będzie je można kupić w polskim sklepie Reebok 7 listopada.

Maharishi x Reebok LT Court Hemp
Cloud White / Alabaster / Army Green
GZ9587
28 Październik / 7 Listopad 2022

maharishi x reebok lt court hemp 1 maharishi x reebok lt court hemp 2 maharishi x reebok lt court hemp 3 maharishi x reebok lt court hemp 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: