- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersmastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi

mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi

W ostatnim czasie na rynku pojawiają się bardzo ciekawe kolaboracje od Converse. Najpierw współpraca z Neighborhood, a teraz wchodzą w kooperację z inną japońską marką, mianowicie mastermind JAPAN. Efektem tych działań jest limitowana wersja butów Converse ERX-400 EW Hi.

Tym razem Masaaki Homma wraz ze swoją marką założoną już w 1997 roku zdecydował się wypuścić ekskluzywne buty dla Hankyu Mens Tokyo z serii ENERGY WAVE.

Widoczny poniżej model to odtworzony model do koszykówki, który został wydany w 1988 roku. Aranżacja polegała na zabarwieniu całego buta na czarno i dopieszczeniu go logotypem japońskiej marki z czaszką na bocznych kołnierzach oraz na ogromnym języku. Dodatkowo logo CHEVRON & STAR znajdujące się w bocznych sektorach buta zostało wykonane z odblaskowego materiału 3M. W podeszwie znajdziemy technologię Energy Wave, która jest połączeniem dwóch warstw pianki EVA i poliuretanu, co ma się przełożyć na odpowiednią amortyzację i komfort użytkowania.

Niestety, ale buty będą mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi dostępne wyłącznie Hankyu Mens Tokyo i w ich sklepie online 18 września.

mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi 1 mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi 2 mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi 3 mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi 4 mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi 5 mastermind JAPAN x Converse ERX-400 EW Hi 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: