- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneMICHAEL JORDAN ZMIENIA ŻYCIE SWOJEGO FANA CHOREGO NA AUTYZM

MICHAEL JORDAN ZMIENIA ŻYCIE SWOJEGO FANA CHOREGO NA AUTYZM

Pamiętacie viralowe video sprzed kilku dni / tygodni, na którym mogliśmy obejrzeć 33 letniego Jeffreya Harrisona grającego w kosza w całym stroju Chicago Bulls z numerem i nazwiskiem Michaela Jordana na plecach? Ta historia ma zaskakujące zakończenie!

Od czwartego roku życia Michael Jordan był dla Harrisona wszystkim, stał się jego fanem na całego. Na cześć swojego bohatera Jeffrey zaczął grać w jego stroju w 2010 i robi to po dzień dzisiejszy. Bohater tego wpisu jest również chory na autyzm, ale nie odrywa go to od ulubionej pasji jaką jest koszykówka.

Jestem dobrym graczem, zawsze się dobrze bawię grając w kosza” – opowiada Harrison. „Do gry podchodzę zawsze na poważnie.

Podczas występu dla KREM2 (powiązane CBS) Jeffrey miał okazję opowiedzieć nam ciut więcej o sobie. Jednakże dopiero teraz odbyło się najważniejsze w jego życiu wydarzenie. Po tym jak MJ zobaczył viralowe video postanowił wysłać Jeffreyowi dwa kartony ubrań i butów, napisał specjalny list i… zadzwonił sam bezpośrednio do Harrisona!

Ta historia ma celu pokazanie tego, że powinniśmy wszystkich szanować i traktować tak jakbyśmy my sami chcieli być traktowani. Harrison przez lata miał kilka niezbyt miłych przypadków związanych ze swoją chorobą i czasami zastanówmy się zanim kogoś wyśmiejemy w internecie.

 

 

MICHAEL JORDAN ZMIENIA ZYCIE SWOJEGO FANA CHOREGO NA AUTYZM1

MICHAEL JORDAN ZMIENIA ZYCIE SWOJEGO FANA CHOREGO NA AUTYZM2

MICHAEL JORDAN ZMIENIA ZYCIE SWOJEGO FANA CHOREGO NA AUTYZM3

MICHAEL JORDAN ZMIENIA ZYCIE SWOJEGO FANA CHOREGO NA AUTYZM4

MICHAEL JORDAN ZMIENIA ZYCIE SWOJEGO FANA CHOREGO NA AUTYZM5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: