Jeśli jesteś młodym rodzicem, a w tym samym momencie uwielbiam Jordany to ten wpis będzie najlepszą rzeczą jaka Ci się przytrafiła w tym tygodniu.

Zerknij na załączone poniżej fotografie, zobaczysz na nich zrobione z włóczki malutkie butki pasujące na Twojego dzidziusia. Projekt nazwano Picasso Babe, ponieważ ze względu na prawo i ochronę znaków towarowych nie można używać nazwy Air Jordan 1 (no ale wszyscy i tak wiedzą, że chodzi tu o ten model), zastąpiono również Swoosh czymś co przypomina przewróconą literkę P. Do wyboru mamy sześć różnych wersji kolorystycznych nawiązujących to oryginalnych wydań AJ1.

Jak dostaniecie pępkowe czy po 500 zł na drugie i kolejne dziecko od PIS to może uda się Wam zakupić choć jedną parę, bo na Picasso Babe cena jest zaporowa – 100€.

Miniaturowe Air Jordan 1 zrobione z wloczki-1 Miniaturowe Air Jordan 1 zrobione z wloczki-2 Miniaturowe Air Jordan 1 zrobione z wloczki-3 Miniaturowe Air Jordan 1 zrobione z wloczki-4 Miniaturowe Air Jordan 1 zrobione z wloczki-5 Miniaturowe Air Jordan 1 zrobione z wloczki-6

Reklama
air jordan