- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersMonocle x adidas Pulseboost HD z serii "Run City"

Monocle x adidas Pulseboost HD z serii „Run City”

W listopadzie i grudniu w wybranych sklepach detalicznych na całym świecie pojawiały się cztery unikalne kolekcje butów do biegania adidas stworzone przez czterech różnych globalnych partnerów. W ramach wydań Run City z Wood Wood, Universal Works i NEIGHBORHOOD. Ostatni zestaw powstał we współpracy z Monocle.

Pierwszy magazyn Monocle powstał w 2007 roku i zawierał informacje na temat spraw globalnych, biznesu, kultury, designu i wielu innych kwestii. Od 2011 dział ich audycja radiowa , a jakby tego było mało to Monocle od 2013 roku wraz z firmą Gestalten zaczęło wydawać wszelkiego rodzaju przewodniki.

Ze względu na skupienie się Monocle na miastach i pulsującym w nich życiu współpraca z niemiecką marką w ramach Run City Packu wydaje się jak najbardziej organiczna i na miejscu. Efektem ich wytężonych prac są dwie wersje butów adidas Pulseboost HD, czyli pierwszy model, w którym wprowadzono ulepszoną formułę pianki Boost. Buty wyprodukowane w niemieckiej fabryce w Scheinfeld wyposażone są również w podeszwę Continenta Adaptive Traxion oraz spersonalizowane dopasowanie poprzez Adapt Knit. Do wyboru będziemy mieli wersje w kolorze oliwkowym oraz ciemnogranatowym, obie stojące na białych podeszwach z żółtymi akcentami.

Buty Monocle x adidas Pulseboost HD z serii „Run City” pojawią się w sprzedaży już 14 grudnia w ich sklepie online.

Monocle x adidas Pulseboost HD Run City 1 Monocle x adidas Pulseboost HD Run City 4 Monocle x adidas Pulseboost HD Run City 5 Monocle x adidas Pulseboost HD Run City 6 Monocle x adidas Pulseboost HD Run City 2 Monocle x adidas Pulseboost HD Run City 3 Monocle x adidas Pulseboost HD Run City 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: