- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtBlu i jego nowy mural „La Pandemia” w Campobasso we Włoszech

Blu i jego nowy mural „La Pandemia” w Campobasso we Włoszech

Przenosimy się do Campobasso we Włoszech, gdzie powstał mural zatytułowany „La Pandemia”, a jego autorem był Blu.

Blu to pseudonim włoskiego artysty, który stara się ukrywać swoją prawdziwą tożsamość. Urodził się w Senigallii, a obecnie mieszka w Bolonii. Sztuką uliczną zajmuje się od 1999 roku, więc ma pełen bagaż doświadczeń oraz mnóstwo świetnych prac za sobą, o których zresztą już wiele razy pisaliśmy.

Dziś zajmiemy się jego ostatnim dziełem, który powstał w ramach festiwalu Draw The Line 2020 organizowanego przez Malatesta Associati.

Blu zdecydował się na małą grę słów i przedstawienie obecnie panującej pandemii. Na jeden ze ścian umieścił mural przedstawiający najazd niezliczonej liczby pand na jedno z miast. Niszczą one wszystko na swojej drodze, chociażby pociągi, samochody i budynki.

mural blu la pandemia Campobasso italy 1 mural blu la pandemia Campobasso italy 2 mural blu la pandemia Campobasso italy 3 mural blu la pandemia Campobasso italy 4 mural blu la pandemia Campobasso italy 5 mural blu la pandemia Campobasso italy 6 mural blu la pandemia Campobasso italy 7 mural blu la pandemia Campobasso italy 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: