- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtCoca-Cola i Młodożeniec tworzą mural na warszawskiej Pradze

Coca-Cola i Młodożeniec tworzą mural na warszawskiej Pradze

Z okazji powrotu szklanej butelki Coca-Cola i Piotr Młodożeniec zdecydowali się stworzyć niesamowity mural na warszawskiej Pradze, którego zdjęcia załączamy poniżej.

Coraz częściej w przestrzeni miejskiej pojawią się ogromne murale znanych polskich artystów, ale obok nich widzimy również dzieła powstałe przy współpracy z wielkimi globalnymi markami, chociażby z taką ikoną jak Coca-Cola. Cała akcja, która odbyła się na Pradze jest częścią kampanii promującej powrót szklanej butelki. Dotychczas szklana butelka była powszechna w sektorze hotelarsko-gastronomicznym. Od stycznia dostępna jest również w sprzedaży detalicznej, więc zapewne ucieszy to większość z Was.

Co do samego muralu to polski artysta na budynku przy ulicy Targowej 15 w Warszawie umieścił kształt wielkiej butelki coca coli. Na białej ścianie widzimy zbiór czarnych krop oraz dwa żółte półksiężyce. Właśnie na takim tle znalazła się cieniowana czerwona butelka coli. Projekt jest autorską interpretacją ikonicznego, powszechnie rozpoznawalnego kształtu szklanej butelki Coca-Cola, na którą pozwolił sobie Piotr Młodożeniec.

mural coca cola mlodozeniec warszawa 1 mural coca cola mlodozeniec warszawa 3 mural coca cola mlodozeniec warszawa 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: