- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaSztukaStreet ArtOto mural „Embrace for Landing”, za którym stoi D*FACE

Oto mural „Embrace for Landing”, za którym stoi D*FACE

W dniu 31 maja miasto Göteborg w Szwecji obchodziło swoje 400 lecie. Jednym z elementów celebracji tego faktu było zaproszenie przez Artscape brytyjskiego artysty D*FACE. Owocem jego wycieczki jest mural zatutułowany „Embrace for Landing”, którego zdjęcia znajdziecie poniżej.

Pochodzący z Londynu artysta tworzy dzieła sztuki inspirowane popem i punkiem od późnych lat 90-tych. Weteran sztuki ulicznej został zaproszony do stworzenia muralu na międzynarodowym lotnisku Landvetter. Jego najnowszy mural „Embrace for Landing” znajduje się przy głównym wejściu na lotnisku Landvetter i wita wszystkich podróżnych po przylocie z odległych zakątków Skandynawii i Świata. Na muralu przedstawił parę, która trzym się w objęciach i tajemniczo spogląda w dal. Oczywiście wszystko namalowane w kultowym stylu D*Face.

Nowy mural D*FACE został w pełni odsłonięty 31 maja przez Artscape, a towarzyszyli im burmistrze Göteborga i Borås, dyrektor lotniska Landvetter i sam artysta. Jeśli w najbliższym czasie nie wybierasz się do Szwecji to koniecznie obadaj dołączone fotografie.

mural d face Embrace for Landing 1 mural d face Embrace for Landing 2 mural d face Embrace for Landing 3 mural d face Embrace for Landing 4 mural d face Embrace for Landing 5 mural d face Embrace for Landing 6 mural d face Embrace for Landing 7 mural d face Embrace for Landing 8 mural d face Embrace for Landing 9 mural d face Embrace for Landing 10 mural d face Embrace for Landing 11

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: