- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaStreet ArtMural The London Police w rosyjskim Odnicowie

Mural The London Police w rosyjskim Odnicowie

Wracamy do tematyki streetartu, a to za sprawą The London Police i nowego muralu stworzonego w rosyjskim Odnicowie. Oczywiście zapoznacie się z nim poprzez dołączone foty.

The London Police rozpoczęło swoją działalność już w 1998 roku, kiedy to dwóch ziomów Chaz (1974) oraz Bob Gibson (1977) przeniosło się z Londynu do holenderskiego Amsterdamu. Duet TLP posiada bardzo dobrze wyszkolone umiejętności. Ich każda praca jest wykonywana ręcznie, nie używają szablonów i wykazują się dobrą zdolnością do rysowania idealnych linii i okręgów. W dowolnych wymiarach, kształcie i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy jest to mała grafika, czy masywna ściana, The London police robią to bezbłędnie.

Tym razem nie było inaczej. Wspomniany duet wybrał się niedawno na pierwszą edycję Urban Morphogenesis Festival odbywającym się w Odnicowie w Rosji, gdzie oczywiście pozostawili po sobie mural ze swoimi ikonicznymi postaciami nazywanymi LAD. Zresztą sami zerknijcie na załączone fotografie.

mural The London Police Odintsovo 01 mural The London Police Odintsovo 02 mural The London Police Odintsovo 03 mural The London Police Odintsovo 04 mural The London Police Odintsovo 05 mural The London Police Odintsovo 1 mural The London Police Odintsovo 2 mural The London Police Odintsovo 3 mural The London Police Odintsovo 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: