- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaLifestyleTechnologiaInstagram wprowadza muzykę do Stories!

Instagram wprowadza muzykę do Stories!

W minionym miesiącu Instagram wprowadził szereg dodatków i udogodnień. Jednym z nowszych jest wprowadzenie muzyki do naszych Instagram Stories.

Od teraz (niestety jeszcze nie w Polsce) po nagraniu naszego stories w miejscu gdzie dajemy naklejki, gify czy napisy pojawia się opcja dodania soundtracku czy też podkładu muzycznego do naszego nagrania czy też zdjęcia. Po kliknięciu w ikonkę pojawia się biblioteka muzyczna, z której wybieramy swój ulubiony utwór lub kawałek pasujący do video. Możemy nawet ustawić moment, od którego zacznie grać muzyka.

Użytkownik może również włączyć muzykę przed zrobieniem stories, opcja ta pojawia się pod przycikiem nagrywania. Wybieramy kawałek, puszczamy muzykę i możemy rozpoczynać nagrywać swoje stories.

Podczas oglądania Instagram Stories muzyka automatycznie się sama włącza, a użytkownicy widzą jej tytuł i wykonawcę.

Muzyka w Instagram Stories na chwilę obecną jest dostępna tylko w wybranych krajach i tylko dla użytkowników iOS, Android dostanie tę opcję później.

Skoro już piszemy o Instagramie to zapraszamy na nasz nowy profil @theillestmag i pamiętajcie o tagowaniu butów hashem #theillestkicks

Muzyka w Instagram Stories-1

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: