- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyNa jesień otworzy się nowy sklep Supreme!

Na jesień otworzy się nowy sklep Supreme!

Plotki i zapowiedzi o kolejnych sklepach stacjonarnych Supreme krążą po środowisku już od kilku dobrych sezonów. Te dotyczące sklepu w San Francisco potwierdził właśnie przyszły manager tego sklepu – Reese Forbes.

Podczas nagrania The Nine Club With Chris Richards zawodowy skater i legenda Forbes potwierdził, że nowa lokalizacja będzie mieściła się na San Fran i otworzy się już na jesień bieżącego roku. Przez ostatnie 10 miesięcy Reese podróżował po wszystkich pozostałych sklepach Supreme i poznawał ich funkcjonowanie, zasady działania i kwestie biznesowe, które mają mu pomóc w zarządzaniu sklepem w Bay Area. Zobaczymy jak sobie poradzi w nowej roli jeden z pierwszych zawodowych skaterów w teamie Nike SB z początku wieku.

O nowej lokalizacji mówiono już w kwietniu 2018 roku, kiedy wysłano zaproszenia na spotkanie by zapoznać się z okolicami. W grudniu pojawiły się informacje o tym, że sklep będzie miał ciut ponad 100 metrów kwadratowych i będzie się mieścił tuż za rogiem sklepu Thrasher. 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: