- Reklama -NikeNike

Nadchodzą całe białe Nike VaporMax!

W tym roku Nike zaskoczyło sneakersowy świat swoim całkiem nowym modelem Nike VaporMax, który niemalże w każdym tygodniu pojawia się w nowej wersji kolorystycznej. W niedalekiej przyszłości na sklepowych półkach pojawi się wariant określany roboczo jako Triple White.

Jak sama nazwa wskazuje będziemy mieli możliwość zakupu wariantu, w którym designerzy spod znaku Swoosha postawili wszystkie karty na kolor biały. Zabarwiono nim nie tylko przędzę Flyknit, z której wykonano przewiewną i lekką cholewkę. W tym samym kolorze jest również sznurowanie oraz boczna łyżwa. Natomiast element, który wzbudza najwięcej emocji, czyli podeszwa jest przezroczysta.

Konkretów co do premiery poniższych butów Nike Air VaporMax nie są jeszcze znane. Jednakże jeśli tylko zdobędę informacje o ich dostawie do sklepu Nike to od razu dam Wam znać.

Nadchodza cale biale Nike VaporMax-1 Nadchodza cale biale Nike VaporMax-2 Nadchodza cale biale Nike VaporMax-4 Nadchodza cale biale Nike VaporMax-5 Nadchodza cale biale Nike VaporMax-3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: