Naked, sneaker sklep dla kobiet z Kopenhagi w Danii został właśnie zaproszony do współpracy z marką Asics. Celem tej kooperacji było stworzenie całkiem nowej wersji kolorystycznej butów Gel Lyte V.

Projekt został nazwany Hafnia, to inaczej Kopenhaga, po łacińsku. Przechodząc już do samego buta i projektu to na przedzie widzimy zamszu i nylon w kolorze miętowym, cały bok cholewki mamy w kontrastowej czerni, natomiast pięta to już kolor brzoskwiniowy. Kolory te odnoszą się to zachodu słońca w Danii, późnego wieczora i dachów w miedziowym kolorze. Detale na jakie się zdecydowano to między innymi Rain Camo na szarym tle na neoprenowym kołnierzu oraz nakrapiany na biało boczny branding z koralową obwolutą. W tym ostatnim kolorze są również okrągłe sznurówki, choć w komplecie znajdziemy również miętowe.

W sklepie Naked będzie je można nabyć już 5 sierpnia. W szerszym wydaniu pojawią się 15 sierpnia.

Naked x Asics Gel Lyte V-Hafnia-1 Naked x Asics Gel Lyte V-Hafnia-2 Naked x Asics Gel Lyte V-Hafnia-3 Naked x Asics Gel Lyte V-Hafnia-4 Naked x Asics Gel Lyte V-Hafnia-5 Naked x Asics Gel Lyte V-Hafnia-6

 

Reklama
air jordan