- Reklama -NikeNike

nanamica zapoznaje nas z minimalistyczną kolekcją na 2023 rok

Jeśli szukasz odzieży do biura, wyjścia na lunch, propozycji utrzymanych w minimalistycznej stylistyce lub technicznych rozwiązań to nanamica dostarczy Ci to wszystko w swojej wiosenno letniej kolekcji.

Kilka postów temu prezentowaliśmy edytorial z nowościami od Eiichiro Hommy, a teraz dokładamy zdjęcia studyjne. Cała kolekcja zamyka się w trzech tematykach: Heading to the Office, Home-Office Wear oraz OOAL / One Ocean All Lands.

W tej pierwszej serii znalazły się propozycje, które pozwolą Wam przebyć drogę do pracy bez większego ryzyka zmoknięcia czy przewiania. Przy poszczególnych pozycjach wykorzystano właściwości technologii GORE-TEX. Tuż obok marka wprowadza tradycyjny materiał „karamiori”, który jest zwykle używany w letnich kimonach, aby stworzyć nowy materiał na cieplejsze dni.

Przy zestawie zaprojektowanym na warunki domowe znajdziemy propozycje ukierunkowane na relaks i wygodę. Pojawiają się między innymi longsleeve’y, bluzy, lekkie kurtki i wygodnie spodnie.

Na koniec dołożono propozycje ciut bardziej zaawansowane technicznie. Marka projektuje odzież techniczną przeznaczoną na wyjazd nad morze, w tym nieprzemakalne i oddychające kurtki GORE-TEX oraz serię dzianin.

Nowości znajdziecie w internetowym sklepie nanamica lub europejskim END.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: