- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNEIGHBORHOOD x adidas Originals Iniki Runner BOOST - Zajawka

NEIGHBORHOOD x adidas Originals Iniki Runner BOOST – Zajawka

NEIGHBORHOOD ponownie łączy siły z niemieckim brandem adidas Originals a efekt wspólnych prac będzie dotyczył modelu Iniki Runner, który dodatkowo wyposażony jest w najnowszą technologię BOOST.

Dzięki użytkownikom Instagrama @randygalang, @13thmessenger i @parag0n, możemy dzisiaj dokładnie zobaczyć jak ten but będzie się prezentował a trzeba przyznać, że wypada naprawdę dobrze!

Przede wszystkim postawiono na czerń. Kolor ten dominuje w tym zestawieniu i pokrywa w zasadzie całą powierzchnię cholewki (boczne panele, branding, sznurówki czy języki) a nawet charakterystyczną podeszwę. Do tego dochodzą dodatki w postaci białego spodu podeszwy i napisie NBHD na lewym i BRGD na prawym bucie.

Natomiast, jeśli chodzi o datę premiery poniższego wydania adidas Iniki Runner to obecnie jeszcze nic na ten temat nie wiemy, ale na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę.

Lookbook KITH x adidas Soccer Cobras1 Lookbook KITH x adidas Soccer Cobras2 Lookbook KITH x adidas Soccer Cobras3 Lookbook KITH x adidas Soccer Cobras4 Lookbook KITH x adidas Soccer Cobras5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: