- Reklama -NikeNike

NEIGHBORHOOD otwiera odświeżony sklep w Shibuya, Tokio

Shinsuke Takizawa otworzył sklep swojego NEIGHBORHOOD otworzył sklep w dzielnicy Shibuya w Tokio w 2011 roku. Po tylu latach przyszła pora na odświeżenie wnętrza, a nowy wygląd możecie podziwiać na dołączonych zdjęciach.

Z zewnątrz całość zabarwiona jest na czarno z małym napisem z nazwą marki. Z kolei wnętrze zostało zdominowane przez czarna i ciemnoszare ściany, którym towarzyszy pomarańczowo brązowa podłoga.

Na sklepowych półkach i wieszakach zobaczycie rzecz jasna najnowszą kolekcję, ale oprócz tego możecie zakupić akcesoria i dodatki, jak również propozycje z oferty SRL (Specimen Research Laboratory).

Na otwarcie sklepu japońska marka stworzyła limitowaną, specjalną kolekcję koszulek, bluz i kurtek, a także akcesoriów i dodatków.

NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 1 NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 2 NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 3 NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 4 NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 5 NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 6 NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 7 NEIGHBORHOOD Shibuya Tokio New Store 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: