- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Neighborhood zapowiada kolaborację na modelu adidas Superstar 80s

Starzy dobrzy przyjaciele z zespołu utworzonego na linii Neighborhood x adidas raz jeszcze spotkali się przy jednym projekcie. Tym razem na ich warsztacie były adidas Superstar 80s, a owoce ich wytężonych prac możecie podziwiać na załączonych poniżej zdjęciach.

Na chwilę obecną jest to tylko zapowiedź, więc z czasem powrócimy do Was z oficjalnym komunikatem i dokładnymi fotografiami. Po tych, które widzicie poniżej możemy oczekiwać dwóch wersji kolorystycznych tego kultowego modelu. Pierwsza z nich bazuje na odcieniach koloru czarnego, natomiast druga sięga po kolor oliwkowy. To co przykuwa uwagę to zmiany w okolicach wiązania i wprowadzony tam zamek błyskawiczny. Konstrukcję butów opierają się na zamszu, przy czym zapiętki i oczka na sznurówki są skórzane.

Na tym etapie jeszcze nie zakomunikowano kiedy opisywane Neighborhood x adidas Superstar 80s wpadną do sprzedaży. Jak tylko zdobędziemy konkretny to od razu damy Wam znać. Trzymamy kciuki, aby były dostępne w polskim sklepie internetowym adidas.

Neighborhood x adidas Superstar 80s Black 1 Neighborhood x adidas Superstar 80s Black 2 Neighborhood x adidas Superstar 80s Black 3 Neighborhood x adidas Superstar 80s Olive 1 Neighborhood x adidas Superstar 80s Olive 2 Neighborhood x adidas Superstar 80s Olive 3

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: