- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearNervous łączy siły z warszawskim barbershopem Pakamerą!

Nervous łączy siły z warszawskim barbershopem Pakamerą!

Bazując na własnym doświadczeniu, każde wyjście do barbera to przynajmniej dwie godziny dobrze spędzonego czasu. Już nawet nie chodzi o fryzurę na rekruta, czy ogarnięcie brody. Chodzi też o cały klimat i otoczkę, która pojawia się przy tym „wydarzeniu”. Razem słuchamy muzyki, relaksujemy się czy wchodzimy w dyskusję na różne tematy i to głównie z ekipą zarządzającą daną miejscówką. 

Wydaje nam się, że z takiego samego założenia wychodzi łódzka firma Nervous, decydując się na współpracę z warszawskim salonem fryzur męskich Pakamerą. Owocem połączenia sił tych dwóch, wydawać by się mogło różnych biznesów, jest t-shirt. 

Podkreśla on więź obu ekip. Koszulka utrzymana w czarno-białych kolorach to zdecydowanie wariant dla osób, które lubią proste rozwiązania. Z tyłu na plecach umieszczono białą grafikę, nawiązującą do Pakamery i Nervousa. Przód to natomiast pomniejsza wersja „pleców”, a więc niewielkie białe logo, widoczne na lewej części klatki piersiowej. 

Dlatego, jeśli jesteście zainteresowani tym produktem to czym prędzej uderzcie na oficjalną stronę internetową marki Nervous. 

Pakamera1 Pakamera2 Pakamera3 Pakamera4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: