- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmNetflix kończy z serialami "The Punisher" oraz "Jessica Jones"

Netflix kończy z serialami „The Punisher” oraz „Jessica Jones”

Netflix wygasza już ostatnie seriale spod znaku Marvel, czyli „The Punisher” oraz „Jessica Jones”. Podobny los spotkał wcześniej „Iron Fist”, a także „Luke Cage” oraz „Daredevil”.

Drugi sezon The Punisher, który zadebiutował zaledwie kilka tygodni temu nie doczeka się już kontynuacji. Natomiast Jessica Jones zakończy się po zbliżającym się trzecim sezonie. Na nasze szczęście nie zostaną one skasowane i będziemy mogli je oglądać jeszcze przez 2 lata.

„Jesteśmy wdzięczni firmie Marvel za pięcioletni okres naszej owocnej współpracy i dziękujemy fanom, którzy podążają za tymi seriami od samego początku.”

Po anulowaniu wspomnianych wyżej seriali, platforma streamingowa Netflix nie będzie już oferować żadnych programów telewizyjnych Marvela. Fani Marvela mogą spodziewać się nowych i starych produkcji już w innym miejscu. Pojawią się one w nowym serwisie streamingowym Disney +.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: