- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaFilmNetflix oficjalnie zapowiada 4 serię "Stranger Things" i zdradza niespodziankę

Netflix oficjalnie zapowiada 4 serię „Stranger Things” i zdradza niespodziankę

Zaledwie kilka miesięcy po debiucie 3 serii Stranger Things streamingowy gigant Netflix wrzuca właśnie do sieci video zapowiedź 4 sezonu!

Widzimy na nim standardowy motyw z nazwą filmu i dobrze już znaną ścieżką dźwiękową, ale po chwili staje się coś dziwnego – muzyka zanika, a napisy zaczynają się pokrywać czarną mazią. To jednak nie koniec, ponieważ po chwili zostaje zdradzona pierwsza tajemnica nowej serii, a na ekranie Waszych urządzeń pojawi się napis „We’re not in Hawkins anymore”. Na to wychodzi, że całe zło z Hawkins pędzie podążało za bohaterami, którzy wyjechali z tego małego miasteczka!

Oczywiście na chwilę obecną szczegóły premiery 4 sezonu Stranger Things w Netflix owiane są jeszcze tajemnicą, ale jak tylko pojawią się kolejne przecieki to od razu damy Wam znać!

Oprócz ogłoszenia nowego sezonu wspomnianego serialu, Netflix potwierdza również podpisanie wieloletniej umowy na filmy i seriale z twórcami Stranger Things, braćmi Duffer.

„Bracia Duffer zachwycili widzów na całym świecie serialem Stranger Things i cieszymy się, że poszerzamy z nimi nasze relacje, aby wprowadzić ich żywą wyobraźnię do innych projektów filmowych i serialowych, które pokochają nasi subskrybenci” – powiedział Ted Sarandos, dyrektor ds. Treści, Netflix. „Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co mają do zaoferowania bracia Duffer, gdy wyjdą ze świata Upside Down”.

Bracia Duffer dodali: „Jesteśmy absolutnie podekscytowani kontynuacją naszej współpracy z Netflix. Nie możemy się doczekać, aby opowiedzieć razem wiele innych historii – oczywiście zaczynając od powrotu do Hawkins!”

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: