- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSztukaFilmNetflix zapowiada film dokumentalny o Notoriousie B.I.G. - sprawdź trailer

Netflix zapowiada film dokumentalny o Notoriousie B.I.G. – sprawdź trailer

„Biggie: I Got A Story To Tell” – tak brzmi tytuł zapowiadanego filmu dokumentalnego o Notoriousie B.I.G., za stworzeniem którego stoi Netflix. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun filmu.

Pierwsze informacje o filmie usłyszeliśmy już w 2017 roku. Jeszcze wtedy były plany na zatytułowanie filmu jako „One More Chance”. W produkcję filmu zamieszani byli Sean “Diddy” Combs oraz matka nieżyjącego rapera – Voletta Wallace. Ich głos i wywiady oczywiście usłyszymy w zapowiadanej ekranizacji. Z kolei reżyserem filmu został Emmett Malloy i swoim materiale przedstawia życie rapera już od samego dzieciństwa aż do momentu osiągnięcia statusu rapowej gwiazdy.

W nadchodzącym filmie zobaczymy rzadkie materiały nakręcone przez najlepszego przyjaciela rapera Damiona „D-Roca” Butlera i wywiady z jego najbliższymi przyjaciółmi, rodziną, przedstawicielami branży i celebrytami, którzy poznali Christophera Wallace’a.

A kiedy „Biggie: I Got A Story To Tell” zadebiutuje na Netflix? Szykujcie się na 1 marca, a do tego czasu zapoznajcie się z poniższym trailerem.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: