- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 1600 – Olive / Yellow - Grey

New Balance 1600 – Olive / Yellow – Grey

Marka New Balance chyba nigdy nie zwalnia tempa. Ledwo co pokazaliśmy Wam świeże wydanie 580 Lakers, a jeszcze tego samego dnia mamy okazję zaprezentować wam najnowszy wariant modelu 1600.

W tym przypadku zdecydowano się na kolorystykę o nazwie Olive/Yellow-Grey, gdzie do czynienia mamy głównie z trzema barwami. Przede wszystkim, dominuje kolor oliwkowy, który razem z odcieniem szarości tworzy całkiem przyzwoite zestawienie. Ponadto uzupełnieniem są tutaj niewielkie żółte oraz białe akcenty.

Warto również wspomnieć o materiałach wykorzystanych do produkcji tych kicksów – zobaczymy tutaj połączenie wysokiej jakości zamszu z siateczką. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to sprawdźcie m.in. internetowy Feature Sneaker Boutique.

new-balance-1600-r-feature-sneaker-boutique-las-vegas-2 new-balance-1600-r-feature-sneaker-boutique-las-vegas-3 new-balance-1600-r-feature-sneaker-boutique-las-vegas-4 new-balance-1600-r-feature-sneaker-boutique-las-vegas-5 new-balance-1600-r-feature-sneaker-boutique-las-vegas-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: