- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

New Balance 550 nadchodzą w barwach Marquette

Wprawdzie w oficjalnych komunikatach tego nie wyczytacie, ale barwy poniższych New Balance 550 przywodzą na myśl kolory uczelni Marquette, katolickiego uniwersytetu z Milwaukee.

Nieoczekiwany hit, który został przywrócony z archiwum bostońskiej marki przez Teddy’ego Santisa i jego Aime Leon Dore, podczas tegorocznej jesienni wyjdzie w kilku bardzo mocnych kolorystykach. Jedną z nich ma być bohatera tego wpisu bazujący na białej skórze, która w bocznych sektorach jest dodatkowo perforowana.

Barwy wspomnianej szkoły to ciemny odcień niebieskiego i złoto wspierane błękitem i bielą. Czyż nie takie barwy okupują tylne sektory cholewki? Złoty kołnierz, granatowa pięta oraz błękitny branding na boku – te elementy nadają temu wydaniu charakteru. Zresztą sami zerknijcie na dołączone zdjęcia, czyż nie wyglądają znakomicie?

Opisywane New Balance 550 „Marquette” nie mają jeszcze daty premiery. Skoro dysponujemy oficjalnymi zdjęciami to nie powinien to być jakiś odległy termin, raczej najbliższe dni / tygodnie.

New Balance 550 Marquette 1 New Balance 550 Marquette 2 New Balance 550 Marquette 3 New Balance 550 Marquette 4 New Balance 550 Marquette 5 New Balance 550 Marquette 6

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: