- Reklama -NikeNike

Najnowsze New Balance 550 wyjdą w typowo letnich barwach

New Balance 550, bezsprzeczny hit kilku ostatnich sezonów, nadchodzi w typowo letniej wersji kolorystycznej. Oto jej oficjalne zdjęcia.

Projektanci ekipy New Balance zdecydowali się na dość zaskakujące rozwiązania na cholewce. Mamy jasne, białawe panele na przodzie, ale na przykład na boku pojawia się perforacja, jasnobeżowy panel z zamszu oraz jasnoszary kołnierz. Do tego dochodzi jeszcze jasnoszary zamsz obudowujący piętę. Wszystko to zostało postawione na postarzanej i pożółkłej podeszwie, co tylko podkreśla stylistykę vintage.

Jednak za wyjątkowość tego wydania odpowiadają kolorowe detale. Mamy tu na myśli szaro turkusowy spód podeszwy, żółtą eNkę na boku cholewki, a także niebiesko czarny stabilizator pięty. Dochodzi do tego niebieski branding na tyle pięty oraz czerwony akcent na początku języka.

Opisywane New Balance 500 'Multicolor’ pojawią się w sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni.

new balance 550 multicolor bb550ssc 1 new balance 550 multicolor bb550ssc 2 new balance 550 multicolor bb550ssc 3 new balance 550 multicolor bb550ssc 4 new balance 550 multicolor bb550ssc 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: