- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

New Balance 550 wyjdą na jesień w wersji „White / Natural Indigo”

Sezon jesienny czeka już za rogiem, więc lekkie i przewiewne buty pójdą w odstawkę, a w zamian możemy sięgnąć po coś ze skóry. Jedną z najpopularniejszych sylwetek, której większość poszukuje jest bezsprzecznie model New Balance 550. Dziś przedstawiamy ich nadchodzący nowy wariant, mianowicie kolorystykę „White / Natural Indigo”.

Bohater tego wpisu pojawi się na sklepowych półkach w bardzo prostym układzie kolorów. Zdecydowana większość cholewki będzie wykonana z białej skóry, przy czym panel na boku będzie miał dodatkową mikro perforację.

Cała zabawa odbywa się na tyle buta, gdzie widzimy jasnoszarą piętę oraz granatowy akcent przy kremowym kołnierzu. Dopełnieniem projektu wydają się być bordowe wstawki, zarówno na języku, jak i na postarzanej delikatnie pożółkłej podeszwie z szarym spodem. Wspomniany wcześniej kremowy odcień pojawia się również na języku i wyściółce.

Opisywane buty trafią do sprzedaży jeszcze w sezonie jesiennym bieżącego roku.

New Balance 550 “White Indigo”
White / Natural Indigo
BB550PWB
Jesień 2022

New Balance 550 White Natural Indigo BB550PWB 1 New Balance 550 White Natural Indigo BB550PWB 2 New Balance 550 White Natural Indigo BB550PWB 3 New Balance 550 White Natural Indigo BB550PWB 4 New Balance 550 White Natural Indigo BB550PWB 5

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: