Designerzy New Balance wykorzystujący w swoich projektach motyw Age of Exploration właśnie powiększyli portfolio o nową wersję butów New Balance 998 z metką Made in the USA i w kolorystyce Dark Green / Navy.

Na wstępie poinformujemy, że o jakość nie trzeba się martwić, wykorzystano tu wysokiej jakości zamsz w kolorze ciemno zielonym i połączono z najwyższą starannością z elementami wykonanymi z siateczki w tym samym kolorze oraz akcentami w granatowym zamszu. Towarzyszy temu kontrastowa biel na bocznej literze N, zapiętce oraz na podeszwie. Kropką nad i są delikatne wstawki w żywej czerwieni.

Zdjęcia pochodzą ze sklepu Premier, ale jeśli nie znajdziecie tam swojego rozmiaru to opisywane buty New Balance 998 dostaniecie również w polskim sklepie New Balance.

NEW BALANCE 998 AGE OF EXPLORATION-DARK GREEN-1 NEW BALANCE 998 AGE OF EXPLORATION-DARK GREEN-2 NEW BALANCE 998 AGE OF EXPLORATION-DARK GREEN-3 NEW BALANCE 998 AGE OF EXPLORATION-DARK GREEN-4 NEW BALANCE 998 AGE OF EXPLORATION-DARK GREEN-5 NEW BALANCE 998 AGE OF EXPLORATION-DARK GREEN-6

Reklama
air jordan