- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNew Balance 998 Made In USA ‘Desert Heat’

New Balance 998 Made In USA ‘Desert Heat’

Gdy widzisz takie wydania jak to poniższe to zbierasz szczękę z ziemi! Przed Wami najnowsza wersja butów New Balance 998, które są wydaniem Made in USA, a kolorystykę nazwano Desert Heat.

Na poniższych fotografiach widzimy jedne z najlepszych retro biegówek od New Balance, przy których ze względu na miejsce produkcji nie musimy się martwić o jakość, wykonanie czy materiały. Zamszowa pięta oraz zamszowo siateczkowy przód mamy w jasnym odcieniu szarości. Boczne panele z tego samego materiały wraz z językiem skąpano w kolorze granatowym i dopieszczono bordowymi akcentami. Na boku umieszczono szarą enkę z beżową obwolutą. Ten ostatni kolor pojawia się na skórzanej zapiętce. Całość postawiono na podeszwie abzorb w kolorze białym z akcentami w kolorze cholewki.

Widoczne tu zdjęcia butów New Balance 998 pochodzą ze sklepu Premier.

New Balance 998 Made In USA Desert Heat-1 New Balance 998 Made In USA Desert Heat-2 New Balance 998 Made In USA Desert Heat-3 New Balance 998 Made In USA Desert Heat-4 New Balance 998 Made In USA Desert Heat-6 New Balance 998 Made In USA Desert Heat5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: