- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersNEW BALANCE 999 ‘BLUE TOE’

NEW BALANCE 999 ‘BLUE TOE’

Wczoraj pokazaliśmy Wam bardzo mocne New Balance 999 „Red Toe”, które równie dobrze mogłyby wyjść jako kolaboracja z Soleboxem czy też Ronnie Fiegiem. Okazuje się, że to nie będzie jedyne takie wydanie od amerykańskiej marki. Na sklepowych półkach pojawił się wariant Navy / Blue, którego roboczo można nazwać Blue Toe.

Skąd taka nazwa? Zerknijcie sami na załączone poniżej fotografie, na których mamy buty podzielone tak jakby na dwie części: przód jest w jednym kolorze, a cała reszta w drugim. Pierwszy element, który rzuca się w oczy to toebox w kolorze błękitnym, dopiero później widzimy granatowa pozostałą część cholewki. Dla kontrast designerzy New Balance dorzucają tu jaśniutką białawą podeszwę. Błękitny jest również akcent koło piety oraz metka na języku.

Widoczne tu zdjęcia butów New Balance 999 pochodzą ze sklepu Kith NYC. W Polsce podpytajcie o nie w którymś z najlepszych sklepów na polskim rynku.

NEW BALANCE 999-BLUE TOE-1 NEW BALANCE 999-BLUE TOE-2 NEW BALANCE 999-BLUE TOE-3 NEW BALANCE 999-BLUE TOE-4 NEW BALANCE 999-BLUE TOE-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: