- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaLifestyleTechnologiaNie będzie można udostępniać postów w stories? Instagram przeprowadza testy

Nie będzie można udostępniać postów w stories? Instagram przeprowadza testy

Nie ma praktycznie miesiąca, w którym Instagram nie testowałby nowych opcji i zmian. Teraz sprawdza możliwość zablokowania udostępniania zdjęć z Feedu do Stories.

Ci, którzy lubią publikować swoje posty w relacjach, aby promować wrzucone treści, mogą nie polubić nadchodzącej aktualizacji, która uniemożliwi im takich czynności. Według Social Media Today Isntagram wprowadził opisaną zmianę u wybranych użytkowników już pod koniec stycznia.

Jeśli aktualizacja zostanie oficjalnie wydana nadchodzących miesiącach, oznaczać to będzie, że użytkownicy będą mogli publikować tweety i podglądy IGTV w swoich relacjach, ale nie będą mogli publikować treści z głównego kanału.

„Usłyszeliśmy od naszej społeczności, że chce widzieć mniej postów w relacjach. Podczas tego testu nie będziesz w stanie dodać posta do Stories” 

Takie właśnie powiadomienie wyskakuje przy próbie wrzucenia swojego zdjęcia z feedu do Stories, oczywiście tylko u osób które są w grupie testowej. Na szczęście jest to tylko test i nie ma obecnie żadnego potwierdzenia, że zmiany wejdą w życie.

- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: