Daniel Cali to utalentowany australijski designer motoryzacyjny oraz artysta, który urodził się w Melbourne i tam też żyje i pracuje.

Daniel studiował projektowanie samochodów na Monash University. Natomiast jego prace, które są bohaterem tego wisu to mieszanka fotografii z pracą na komputerze. Natomiast samochody są rysowane czy też szkicowane ręcznie przez niego samego. Cali skupił się głównie na samochodach z połowy ubiegłego wieku, lata ’60, 70 oraz ’80 to jego główne zainteresowanie.

Zerknijcie zatem na część jego prac, które zamieściliśmy poniżej. Więcej obadacie na jego profilu na Instagramie.

Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-1 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-2 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-3 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-4 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-5 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-6 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-7 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-8 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-9 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-10 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-11 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-12 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-13 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-14 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-15 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-17 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-18 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-19 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-20 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-21 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-22 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-24 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-25 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-26 Niesamowite samochody na zdjeciach Daniela Cali-27

Reklama
air jordan