- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto oficjalne zdjęcia Nike Air Fear of God 1 w wersji "Orange...

Oto oficjalne zdjęcia Nike Air Fear of God 1 w wersji „Orange Pulse”

Jak się okazuje Jerry Lorenzo i Nike dogadują się na tyle dobrze, że ich kooperacja przedłuży się o kolejny sezon i specjalnie na potrzeby tegorocznego lata wspomniana dwójka szykuje buty Nike Air Fear of God 1 w wersji „Orange Pulse”.

Twórca marki Fear Of God ponownie sięga po swój pierwszy model stworzony razem z ekipą z Oregonu, ale po stonwanych i prostych wariantach serwuje nam kolorystykę, która z miejsce rzuca się w oczy. Cholewka sięgająca za kostki z minimalistycznym wiązaniem i zamkiem błyskawicznym na tyle została skąpana w kadzi w wyrazistym odcieniem koloru pomarańczowego. W tym samym kolorze jest również sznurowanie, boczna klatka, a także podeszwa z podwójną poduszką Zoom Air pod piętą.

Zerknijcie na załączone poniżej oficjalne fotografie nowego wariantu kolorystycznego i sami oceńcie efekt końcowy. Co do premiery w sklepie Nike to została ona ustawiona na 1 czerwca, więc zostało zaledwie kilka dni.

Nike Air Fear of God 1
Orange Pulse / Orange Pulse – Orange Pulse
AR4237-800
1 Czerwiec 2019
$350

Nike Air Fear of God 1Orange Pulse AR4237-800 1 Nike Air Fear of God 1Orange Pulse AR4237-800 2 Nike Air Fear of God 1Orange Pulse AR4237-800 3 Nike Air Fear of God 1Orange Pulse AR4237-800 4 Nike Air Fear of God 1Orange Pulse AR4237-800 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: