- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike przywraca limitowane Air Force 1 CO.JP „I Believe” z 2002r. i...

Nike przywraca limitowane Air Force 1 CO.JP „I Believe” z 2002r. i wprowadza opcję 'Tear Away’

Na ekranach widzicie właśnie tegoroczne wydanie Nike Air Force 1 Low zatytułowane „I Believe”, w którym wprowadzono opcję 'Tear Away’.

Nike w tym roku szaleje jeśli chodzi o wydania oznaczone jako CO.JP (Concept Japan), które były limitowane i dostępne jedynie w Japonii. Widzieliśmy już powrót wersji “Wheat Mocha” z 2001 roku w modelu Air Force 1 Low, a także powrót Dunk Low w kolorystykach „Veneer” oraz „Plum”. Warto tu jeszcze wspomnieć o Air Jordan 1 Mid w wersjach „Midnight Navy” oraz „Metallic Silver”.

Oficjalnie kolorystyka „I Belive” pojawiła się w 2002 roku w Japonii dla upamiętnienia ówczesnych Mistrzostw Świata FIFA, które miały miejsce w Japonii i Korei. Fraza „Wierzę” była używana przez fanów przy kibicowaniu japońskiej drużynie narodowej, podczas gdy tradycyjna japońska lalka Daruma na pięcie oznaczała życzenia szczęścia, by Japonia wygrała puchar. W oryginalnym wydaniu cholewka z białej skóry miała wzór w kratkę i błyszczące wykończenie.

Teraz but powracają w odmienionej wersji „Tear Way”, czyli warstwa wierzchnia białej farby jest zrywalna. Pod powierzchnią kryje się kolorowa lalka Daruma. Zmienione również czerwone wkładki na białe, które mają tą samą grafię, która widnieje na boku pięty. Zmieniono również półprzezroczysty spód podeszwy na nowy kolor.

Nike jeszcze nie ujawniło kiedy wyda tegoroczne Air Force 1 Low „I Believe”. Skoro  oficjalne zdjęcia wyciekły do sieci to premiera powinna odbyć się przestrzeni nadchodzących tygodni. Sprawdzajcie na bieżąco ich sklep online.

Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 0 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 1 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 2 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 3 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 4 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 5 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 6 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 7 Nike Air Force 1 CO.JP I Believe Tear Away 2020 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: