- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 High OG - Blue / White (Jesień 2015)...

Nike Air Force 1 High OG – Blue / White (Jesień 2015) – Zajawka

Całkiem niedawno Nike postanowiło wydać oryginalną wersję sprzed lat butów Nike Air Force 1 High – Summit White / Wolf Grey. Było to wydanie remastered, czyli podobnie jak w Jordan Brand, widzimy wykonanie i materiały najbliższe oryginałowi jak to możliwe.

Wychodzi na to, że będzie następna taka wersja, tyle że w kolorystyce, którą nazwali roboczo Blue/ White. Cholewka buta będzie dość nietypowa, ponieważ jej konstrukcja opiera się o nubuk, który został zabarwiony na kolor biały. Dopełnieniem tego projektu jest biel na bocznej łyżwie, płóciennym zapięciu przy kostce oraz na podeszwie, która od spodu jest niebieska. Ciekawym smaczkiem w tym wydaniu jest Nike Air na zapiętce.

Konkretów co do premiery poniższych Nike Air Force 1 niestety jeszcze nie znamy, ale śledźcie nas uważnie bo będziemy jeszcze o tym wspominać.

Nike Air Force 1 High OG-Blue-White (Jesien 2015) Zajawka-1 Nike Air Force 1 High OG-Blue-White (Jesien 2015) Zajawka-2 Nike Air Force 1 High OG-Blue-White (Jesien 2015) Zajawka-3 Nike Air Force 1 High OG-Blue-White (Jesien 2015) Zajawka-4

via Sole Collector

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: