Każde większe święto lub okazja to dla Nike pole do manewru. Już jutro, to jest 17 marca przypada Dzień Świętego Patryka, irlandzkie święto dotyczące ich patrona narodowego. Z tejże okazji na sklepowych półkach pojawi się specjalna wersja butów Air Force 1 w wersji High.

Odświeżona bryła buta, wysokiej jakości skóra w kolorze białym, Swoosh w dawnym dobrym kształcie oraz dawny branding na zapiętce to cechy, które ceni każdy fan tego modelu. Wcześniej wspomniana biała skóra zostaje dopełniona rzecz jasna zielonymi akcentami w postaci bocznej łyżwy, jednego kompletu zapięcia przy kostce oraz spodu podeszwy. Branding na tyle oraz na języku jest również zielony.

Konkretów co do premiery opisywanych butów Nike Air Force 1 High nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin.

Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-1 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-2 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-3 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-4 Nike Air Force 1 High-St Patricks Day (2016)-5

Reklama
air jordan