- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 Low '07 LV8 Mini Swoosh „Lakers”

Nike Air Force 1 Low ’07 LV8 Mini Swoosh „Lakers”

Pamiętacie zajebiste Nike Air Force 1 Low, które pokazywaliśmy kilka dni temu? Okazuje się, że to nie będzie jednorazowe wydanie i na horyzoncie pojawia się kolejny wariant kolorystyczny oparty na tym samym patencie co poprzednik.

Na ekranach widzicie wersję, którą roboczo na potrzeby tego wpisu nazwałem Lakers. Przód buta mamy w kolorze granatowym, a wykonano go ze skóry. Boczne panele z tego samego materiału zabarwiono na kolor biały. W tym samym kolorze są również sznurówki oraz podeszwa. Granat powraca na boczną łyżwę, która wychodzi z żółtej zapiętki. W tym ostatnim kolorze jest również cały tył wykonany z wytrzymałego płótna. Jednak najważniejszy jest tu mały akcent na boku buta, mianowicie mała czerwona łyżwa. To ona nadaje temu projektowi unikalności i wyjątkowości.

Jest to wydanie, które jest częścią jesiennej kolekcji Nike Sportswer, więc możemy się go spodziewać w okolicach wakacyjnych. Sprawdzajcie internetowy sklep Nike na bieżąco by nie przegapić premiery.

Nike Air Force 1 Low 07 LV8 Mini Swoosh Lakers-1 Nike Air Force 1 Low 07 LV8 Mini Swoosh Lakers-2 Nike Air Force 1 Low 07 LV8 Mini Swoosh Lakers-3 Nike Air Force 1 Low 07 LV8 Mini Swoosh Lakers-4 Nike Air Force 1 Low 07 LV8 Mini Swoosh Lakers-5 Nike Air Force 1 Low 07 LV8 Mini Swoosh Lakers-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: