- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 Low „Camo” Pack - zapowiedź nowej kolekcji

Nike Air Force 1 Low „Camo” Pack – zapowiedź nowej kolekcji

Jak zapewne wiecie Nike Sportswear celebruje w tym roku 35 rocznice powstania butów Air Force 1 i z tejże okazji będziemy mogli zakupić mnóstwo nowych i ciekawych wersji tego klasyka. Jedną ze zbliżających się nowości, przy której warto się zakręcić jest zestaw Camo.

Czego możemy się spodziewać po pracownikach i designerach amerykańskiej marki? W ofercie pojawią się aż trzy różne wersje kolorystyczne w niskiej cholewce. Dwie z nich będą stały na białych podeszwach i będą dopełnione ciemnymi dodatkami jak Swoosh, sznurówki oraz wyściółka. Pierwszy wariant będzie zbliżony do klasycznego kamuflażu woodland, drugi będzie w krzykliwych pomarańczowych barwach. Z kolei wariant numer trzy będzie bazował na beżowych barwach dopełnionych zielonymi i brązowym wzorem camo.

Konkretów co do premiery opisywanych butów Nike Air Force 1 Low Camo jeszcze nie znamy. W internetowym sklepie Nike powinny pojawić się w okolicach grudnia.

Nike Air Force 1 Low Camo Pack zapowiedz nowej kolekcji-1 Nike Air Force 1 Low Camo Pack zapowiedz nowej kolekcji-3 Nike Air Force 1 Low Camo Pack zapowiedz nowej kolekcji-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: