- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 Low „Carnival” Pack

Nike Air Force 1 Low „Carnival” Pack

Nic tak nie definiuje początku lat 2000 jak świetne wydania butów Air Force 1 Low. Pośród ówczesnych wariantów pojawiły się wydania powstałe w powiązaniu z Notting Hill Carnival, które pojawiły się w sklepach w 2003 roku. Były to jedne z najbardziej pożądanych wersji w historii. Teraz Nike Sportswear przywraca dwie wersje kolorystyczne, które widzicie na załączonych poniżej fotografiach!

Projekty i kolory nawiązują do kolorowego brazylijskiego karnawału. Pierwszy wariant to biały balistyczny nylon na bocznych panelach oraz górze toeboxa dopełniony skórą w kolorze żółtym na przodzie, przy sznurowaniu oraz na tyle. Dochodzi do tego czerwony boczny Swoosh oraz zielona wyściółka oraz spód białej podeszwy. Z kolei wariant numer dwa ma podobny zamysł, ale kolory różnią się znacząco. Boki buta oraz góra toeboxa są czarne, natomiast wykorzystana skóra została zabarwiona na kolor czerwony. Z kolei Swoosh, zapiętka oraz wyściółka to kolor zielony. Całość stoi na białej podeszwie z czerwonym spodem.

Premiera butów Nike Air Force 1 Low „Carnival” Pack przewidziana jest na 19 sierpnia. Nie wiem jak będzie z premierą w Polsce. Sprawdzajcie wtedy uważnie sklep pod tym linkiem i nie przegapcie premiery.

Nike Air Force 1 Low „Carnival”
Yellow Zest/Orange Flash/True White
845053-700
19 Sierpień 2017

Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-1 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-2 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-3 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-13 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-5 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-6

Nike Air Force 1 Low „Carnival”
Range Flash/Classic Green/Black
845053-800
19 Sierpień 2017Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-7 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-8 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-9 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-10 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-11 Nike Air Force 1 Low Carnival Pack-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: