- Reklama -NikeNike

Nike Air Force 1 Fontanka wyglądają jak wykonane z poprodukcyjnych odpadków i dodatkowo postarzane

Kiedy myślałeś, że widziałeś już wszystko w kwestiach designu sneakersów, wtedy wjeżdżają designerzy Nike i serwują coś co znowu wbija Cię w fotel. Na ekranie swojego urządzenia zobaczysz teraz nowe Air Force 1 Low Fontanka, które wyglądają jak wykonane z poprodukcyjnych odpadków, a następnie dodatkowo postarzane. Obłęd!

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że otrzymujesz niskie Uptownsy w prostej i jasnej kolorystyce. Jednak spokojnie, przyjrzyj się im dokładniej, a z każdym zdjęciem zauważysz kolejny smaczek, który wyróżnia to wydanie na tle innych.

Dzieje się tu tak dużo, że sami nie wiemy od czego zacząć opis.

Górne partie buta to skórzana cholewka z białawej skóry. Zerknij chociażby na okolice wiązania, gdzie widać nieregularne skrawki skóry. Następnie niech Twój wzrok powędruje na okolice toeboxu czy bocznego Swoosha. Zauważysz tam niechlujne przeszycia, jakby cholewkę składał praktykant w pierwszy dzień zajęć. Kropką nad i są trzy Swooshe wyszyte na języku.

Jeszcze więcej dzieje się na podeszwie. Nie dość, że jest postarzana i pożółkła to jeszcze wydaje się, że została przecięta na pół na długości i sklejona do kupy, ale… z delikatnym przesunięciem. Mało tego, wprowadzono do niej wygodną piankę React znaną z biegówek, co akurat jest zmianą na plus.

Bohater tego wpisu pojawi się w oficjalnym sklepie pod tym linkiem już w ciągu najbliższych dni / tygodni, wiec szykujcie fundusze i sprawdzajcie dział nowości.

Nike Air Force 1 Low Fontanka
Phantom / Phantom – Beach – Light Smoke Grey
DH1290-002
Lato 2022

nike air force 1 low fontanka phantom beach DH1290-002 1 nike air force 1 low fontanka phantom beach DH1290-002 2 nike air force 1 low fontanka phantom beach DH1290-002 3 nike air force 1 low fontanka phantom beach DH1290-002 4 nike air force 1 low fontanka phantom beach DH1290-002 5nike air force 1 low fontanka phantom beach DH1290-002 7 nike air force 1 low fontanka phantom beach DH1290-002 8

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: