Ledwo co pokazywaliśmy Wam świetne Nike Air Force 1 ’07 LV8 „Black” a już na świeczniku mamy kolejny wariant w tym modelu – Concord / Summit White – Charm.

Ten projekt należy do tych najciekawszych, a to za sprawą rozwiązań, które znajdziemy na cholewce. Mowa tu o skórzanej pięcie oraz obudowie toeboxa, ale za cały charakter projektu odpowiedzialna jest plecionka na górze toeboxa oraz na bocznych panelach. Kropką nad i jest lakierowany błyszczący boczny Swoosh oraz zapiętka. Każdy z tych elementów jest w odcieniach granatu. Wszystko to spoczywa na granatowej podeszwie z jasnym spodem.

Zdjęcia opisywanych butów Nike Air Force 1 Low pochodzą ze sklepu Rock City Kicks.

Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-1 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-2 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-3 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-4 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-5 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-6 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-7 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-8 Nike Air Force 1 Low LV8-Concord-Summit White-Charm-9

Reklama
air jordan